Kedves Diákok, Leendő Grafikusok!

Ezúton szeretnélek meghívni Benneteket a rajz felvételi felkészítő foglalkozásaira, amelyekre a Launai Miklós Református Iskolában kerül sor.

A rajz felvételi előkészítő foglalkozások szombat délelőttönként kerülnek megrendezésre. Kérem, hogy szíveskedjetek előre jelezni a részvételi szándékotokat. Az előkészítő négy foglalkozásból áll.

A felkészítő foglalkozás tervezett programja és időpontjai:

1. November 24.: Kocka – hasáb - forgástestek, Térábrázolás (grafitceruza, szén)

2. December 1.: Drapéria – Az árnyékolás szabályai (grafitceruza, szén)

3. Január 12.: Csendélet rajzolása (grafitceruza, szén)

4.  Január 19.: Kompozíciók tervezése, csendélet festése (tempera, akvarell)

A foglalkozások minden szombat délelőtt 9:30-kor kezdődnek és kisebb-nagyobb szünetekkel 13:00-ig tartanak. Az utolsó foglalkozáson az addig tanultakat és tapasztaltakat felhasználva próbafelvételi rajzot/festményt készítünk.

Az iskola minden tanuló számára biztosít rajz eszközöket, papírt és rajztáblát.

Reméljük, eljössz a felkészítő foglalkozásokra!

Üdvözlettel,

Czifra Éva

rajztanár

Hol találsz meg bennünket?